Nasza ludwisarnia

Przedstawiamy jedną z najstarszych w Polsce Odlewni Dzwonów, która dzięki swojemu ponad 200-letniemu doświadczeniu jest w stanie zaoferować najwyższej jakości dzwony w Polsce. Nasza ludwisarnia łączy w sobie długoletnią tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Możemy poszczycić się wykonaniem jednej z największych harmonii dzwonów w Polsce o wadze 11600, 5600 i 2500kg kg. Dzwony znajdują się w  Licheniu Starym.

W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi, mamy zaszczyt zaoferować:

  • wykonanie pojedynczych dzwonów kościelnych
  • wielogłosowe zestawy dzwonów durowych i mollowych
  • ustawienie harmonii między nowymi a starymi dzwonami
  • systemy komputerowego sterowania napędami dzwonów
  • stworzenie wolnostojących dzwonnic stalowych
  • montowanie i konserwację dzwonów
  • 20 letnią gwarancję

ZOBACZ NASZE DZWONY

Ojciec  Święty ,    Jan  Paweł  II poświęcił  ponad  200  naszych  dzwonów  podczas Swoich  pielgrzymek   po całym  świecie.  Między  innymi w  Warszawie,   Krakowie, Słupsku,  Katowicach,  Rzeszowie,  Tarnowie,  Krośnie,  Olsztynie,   Trnawie  na Słowacji,   Kijowie,  Lwowie .

Naszym dziełem są dzwony na polskie wykonane na  zamówienie  Polskiego  Rządu cmentarze w Katyniu,  Charkowe i  Miednoje, w Licheniu, Warszawie  – parafia Św. St. Kostki  –  poświęcony   Ks.  J.  Popiełuszce, na statku „Dar Pomorza”, wykonaliśmy dzwon na 25- lecie GPW.

Dzwony   nasze   dzwonią   na wszystkich   kontynentach w Afryce,   Azji,   Ameryce Północnej  i  Południowej, Australii  i  Europie .

Szczycimy  się  uznaniem   naszych  Klientów   oraz   osobistym   poparciem   Jego Ekscelencji  Ks.  Arcybiskupa –Seniora Ignacego  Tokarczuka , Ks. Arcybiskupa Józefa Michalika  i  Kurii  Przemyskiej.

Nasza ludwisarnia bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu. Podczas, gdy fach ten uważany jest za ginący, my cały czas się rozwijamy. Kładziemy szczególny nacisk na połączenie tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak układy napędów dzwonów. W czasach, kiedy wiele ludwisarni musi zrezygnować ze swojej działalności, my wciąż przyjmujemy mnóstwo nowych zleceń. Realizujemy zadania powierzone przez najważniejsze podmioty w naszym kraju, takie jak Polski Rząd.

Nie boimy się wyzwań, czekamy w naszej ludwisarni na coraz to nowsze zadania, którym z chęcią stawimy czoła. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz do wysyłania zapytań. Z chęcią podzielimy się wiedzą na temat dzwonów, które są naszą pasją.